Video: Райондук мелдештин календары, 28-30-октябрь
2024 Автор: Nicholas Abramson | [email protected]. Акыркы өзгөртүү: 2024-02-11 03:02
- Андалусия, жекшемби 30:
Андалусия мотокросс чемпионаты: XL Cto. Андалусия Мотокросс Вилла Дукал де Осуна (Севилья)
- Андалусия, дүйшөмбү 31:
Упайсыз каршылык: Trophy Mac 90 de Resistencia Jerez de la Frontera (Кадис)
- Арагон, жекшемби 30:
Aragonese Trial Championship: Trial de Matarraña 2011 Torre del Compte (Теруэль)
- Астурия, Ишемби 29:
Кросс боюнча Астуриянын чемпионаты: Валь де Сан Висенте (Кантабрия)
- Балеар аралдары, жекшемби 30:
- Балеардык сыноо чемпионаты: Полленса (Мальорка)
- Балеар кросс Чемпионаты: Са Кома (Балеар аралдары)
- Кантабрия, ишемби 29:
Кантабрия кросс чемпионаты: Валь де Сан Висенте (Кантабрия)
- Кастилья и Леон, жекшемби 30:
- Кастилия Леонес Кросс Чемпионаты: Сан Леонардо де Ягуэ (Сория)
- Кастилия Леонес Сыноо Чемпионаты: Каналеха де Торио (Леон)
- Кастилья жана Леон, шейшемби 1:
Кастилия-Леоне мотокросс чемпионаты: Вальядолид (Валладолид)
- Кастилья-Ла-Манча, жекшемби 30:
Кастилиянын Манчего мотокросс чемпионаты: Ла Солана (Сьюдад Реал)
- Кастилья-Ла-Манча, дүйшөмбү 31:
Испаниянын Манчего Сыноо Чемпионаты: Трилло (Гвадалахара)
- Каталнуя, Ишемби 29:
Классикалык Сыноо Социалдык Чемпионаты: 2 Dies de Classiques de Cabrianes (Барселона)
- Каталнуя, жекшемби 30:
- Классикалык Сыноо Социалдык Чемпионаты: 2 Dies de Classiques de Cabrianes (Барселона)
- Каталониялык чыдамкайлык чемпионаты: Чыдамдуулук Moto Club Manresa al Canadell (Барселона)
- Каталониялык мотокросс чемпионаты: Мотокрос де Валлгоргина (Барселона)
- Каталониялык Ненс Сыноо Чемпионаты: VIII Ненс дел Монсиа Сыноо (Таррагона)
- Террага гол киргизбеген каршылык: X 3 саат Каньямарс (Барселона)
- Экстремадура, жекшемби 30:
Экстремадура мотокросс боюнча чемпионат: Дон Бенито (Бадажоз)
- Галисия, жекшемби 30:
Галисия сыноо чемпионаты: Алдан Кангас (Понтеведра)
- Мадрид, ишемби 29:
- Мадрид балдар кросс чемпионаты: Лас Розас (Мадрид)
- Мадрид кросс чемпионатынын командалары: Лас Розас (Мадрид)
- Madrileño кросс чемпионаты: Лас Розас (Мадрид)
- Мадрид, жекшемби 30:
- Мотокросс боюнча Мадрид чемпионаты: Лас Розас (Мадрид)
- Мадрид сыноо чемпионаты: Лас Розас (Мадрид)
- Наварра, жекшемби 30:
- Наварра супермотард чемпионаты: Парке Поло (Наварра)
- Наваррадагы скутер боюнча чемпионат: Парке Поло (Наварра)
- Наварра минимото чемпионаты: Поло Парк (Наварра)
- Валенсия, жекшемби 30:
- Valencian Enduro Enduro Championship: Enduro Endurance of L´Alcora (Castellón)
- Валенсия мотокросс чемпионаты: Requena (Валенсия)
- Баск өлкөсү, жекшемби 30:
- Баск кросс боюнча туруктуулук чемпионаты: Элгоибар (Гипузкоа)
- Баск сыноо чемпионаты: Balmaseda (Vizcaya)
Сунушталууда:
Райондук мелдештин календары, 30-сентябрдан 2-октябрга чейин
2011-жылдын 30-сентябрынан 2-октябрына чейинки жума үчүн аймактык мелдештердин календары
Райондук мелдештин календары, 18-20-март
Андалусия, Ишемби 19: Андалусия Сыноо Чемпионаты: Торределкампо (Жаэн) Андалусия Кросс чемпионаты: Вильяраса (Хуэлва) Арагон, жекшемби 20: Чемпионат
Райондук мелдештин календары, 29-апрелден 1-майга чейин
Арагон, Ишемби 30: Арагондук Сыноо Чемпионаты: Вилланова Сыноо (Уэска) Арагондук Питт-Кросс чемпионаты: Уэска (Уэска) Арагон Чемпионаты
Райондук мелдештин календары, 30-апрелден 2-майга чейин
Андалусия, Жекшемби 2: Мотокросс упай алган жок: III Мотокросс Провинциялык Трофей Кордова Провинциялык Кеңеши (Кордоба) Арагон, Ишемби 1: Арагон чемпионаты
Райондук мелдештин календары, 30-июлдан 1-августка чейин
Андалусия, Ишемби 31: Упайсыз Суперкросс: II Вилла де Ожен Суперкросс (Малага) Упайсыз мотокросс: I Бержа Мотокросс (Альмерия) Арагон, Ишемби